O naszej agencji

Krótka Historia Sem-Pro Media

Agencja powstała z potrzeby szybkiego, efektywnego i niezawodnego marketingu. Elastyczne podejście, pełne zaangażowanie, wiedza, pasja i doświadczenie naszych specjalistów zostało docenione przez nie jednego klienta.

Jednym z naszych pierwszych klientów była sieć Xtreme Fitness Gyms. W kolejnych latach nawiązaliśmy współpracę z innymi znanymi markami.

Od początku naszego istnienia pomagamy swoim Klientom w budowaniu ich marek i tworzeniu optymalnych strategii komunikacji. Ogrom doświadczenia utwierdził nas w przekonaniu, że podstawą skutecznych działań marketingowych i komunikacji jest wnikliwość, kompleksowość oraz nieustające szukanie inspiracji.

 1. thumb
  Nov, 2012
  Narodziny Struktur

  Wraz z otwarciem pierwszego klubu sieci Xtreme Fitness Gyms, narodziły się struktury i rozwiązania marketingowe dedykowane klubom fitness.

 2. thumb
  Nov, 2018
  Ewolucja

  W 2018 roku Sem-Pro Media zajmowało się stałą obsługą marketingu sieci Xtreme Fitness Gyms, firmy KABI Wnętrza, Sukces W Biznesie, jak i wielu innych klientów. Do tego czasu zrealizowane zostały setki projektów stron WWW, tysiące kampanii w sieciach reklamowych, miliony postów i komentarzy.

Doskonałe Wsparcie
Doskonałe Wsparcie
Jesteśmy ekspertami w swojej branży, nie tylko sprzedawcami. Chętnie doradzamy, konsultujemy, omawiamy projekty i ich efekty.
Wybitny Team
Wybitny Team
Osiągamy sukces dzięki zaangażowaniu i wiedzy naszego zespołu. Łączymy indywidualności dzięki pasji do marketingu.
Szybkość w działaniu
Szybkość w działaniu
Chcemy, aby efekty naszych działań były widoczne jak najszybciej. Zadowolony klient i wyniki na niespotykaną skale są naszym motorem napędowym.

Nasza Wizja

Wierzymy, że każda firma może osiągnąć sukces, jeśli tylko dotrze do klienta. Dzięki naszym rozwiązaniom, bez względu na to, czy prowadzisz działalność jedno osobową, czy wielki projekt, zrealizujesz swoje cele.
animationanimation