Pay Per Click (PPC) Management

img

PPC Marketing

Przygotowujemy i prowadzimy za Ciebie kampanię Google Ads i Facebook Ads. Dobieramy najlepsze modele reklamy. Optymalizujemy i dbamy o najlepsze wyniki, dostarczamy raporty. Wszystkie działania prowadzimy w ramach jednego pakietu.
  • Osiągamy najlepsze wyniki
  • Nasze kampanie i rozwiązania dobieramy indywidualnie dla każdego projektu
  • ROI >1000% nie jest dla nas niewykonalne
Reklamy Video
Reklamy Video
Obecnie największy zasięg mają materiały Video. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, tworzymy kampanie in-stream, ale także Video Ad na Facebook i do sieci reklamowych.
PPC Remarketing
PPC Remarketing
Rzadko zdarza się, że użytkownik dokona zakupu w czasie pierwszej wizyty. Aby osiągnąć niesamowite wyniki kampanii, równolegle prowadzimy kampanie remarketingowe.
Reklama w Social Media
Reklama w Social Media
Przeciętny użytkownik w Polsce spędza w Social Mediach 21 minut dziennie. Jest to niewątpliwie najlepsze miejsce na dotarcie z reklamą do klienta. Nasze ściśle dopasowane kampanie prowadzone są z wyjątkową dbałością, dla zmaksymalizowania ROI.
Kampanie Display Ads
Kampanie Display Ads
Chcesz zwiększyć świadomość lub rozpoznawalność marki, a przy tym wygenerować ruch na stronie? Nasze kampanie to milionowe wyświetlenia, przy niewielkim koszcie.
6200
Kampanii PPC
213
Kampanii Social Media
648
Kampanii Remarketingowych
119k
Postów w Social Media

Opinie zadowolonych klientów

Rozpoczęliśmy współpracę z Sem-Pro Media po darmowym audycie, który zamówiliśmy, aby sprawdzić nasze dotychczasowe działania. Pozyskiwanie LEAD-ów wzrosło ponad 400%.
Jan Tomaszewski
Jan Tomaszewski
Lead Manager
Profesjonalne podejście do tematu! Zoptymalizowane koszty miesięczne prowadzenia kampanii i spójna strategia w social mediach przyniosły wymierny efekt.
Angelika Janik
Angelika Janik
Sales Manager
Nieszablonowe działania, to zdecydowanie wyróżnia zespół SEM-PRO Media. Nic nie pozostawiają przypadkowi.
Marek Żyła
Marek Żyła
Właściciel
Ulotki nie działały, a reklama i social media mnie przerosły. Fachowcy z SEM-PRO przeanalizowali moje działania, otwarcie powiedzieli, co musimy zmienić i jak to zrobią. Skupiłam się na prowadzeniu biznesu, a im zostawiłam marketing. Dziś zatrudniłam 2 dodatkowych pracowników, aby podołać ilości rezerwacji.
Patrycja Wolińska
Patrycja Wolińska
Salon kosmetyczny

Nasi klienci:

To nie reklamy określają jakość naszych usług, lecz zaufanie i zadowolenie naszych klientów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu rodzina Sem-Pro Media nieustannie się powiększa.