Search Engine Optimization

img
Prowadzimy skuteczne kampanie SEO. Dostarczamy ruch, nie rankingi!

Pojęcie pozycjonowania zmienia się tak dynamicznie, jak zmienia się dzisiejszy Internet, sposób korzystania z sieci, czy popularność danego typu materiału w sieci. Efektywne pozycjonowanie to do niedawna osiąganie wysokiej pozycji w TOP10, czyli na pierwszej karcie wyników wyszukiwania w Google. Z czasem zmieniło się to na tyle, że liczy się tylko ilość przychodzących użytkowników.

83
%
Wzrost Ruchu Naturalnego
52
%
Spadek współczynnika odrzuceń
38
%
Wzrost czasu spędzonego na stronie
27
%
Wzrost ilości stron na sesję
Daj się znaleźć swoim klientom! WYPROMUJ STRONĘ INTERNETOWĄ W GOOGLE przy pomocy ekspertów SEO/SEM.
  • Nieograniczona przestrzeń reklamowa.
    Z Internetu korzystają dziś niemal wszyscy. Zarówno młodzi, jak i starsi. Wszyscy przeglądamy strony internetowe korzystając z komputerów stacjonarnych lub laptopów, ale również tabletów, smartfonów czy nawet telewizorów. Zanim jednak trafimy na interesującą nas stronę, najprawdopodobniej poszukamy jej w Google! Dzięki widoczności w naturalnych wynikach wyszukiwania pojawiamy się zawsze wtedy, kiedy jesteśmy poszukiwani!
  • Odpowiedź na oczekiwania użytkownika.
    Korzystając z wyszukiwarki Google, to internauta decyduje czego szuka. Jeśli użytkownikowi szukającemu akurat „noclegu w Poznaniu”, wyświetli się strona prowadzonego przez nas hotelu, trafimy z naszą ofertą do potencjalnego klienta – osoby faktycznie zainteresowanej noclegiem w naszym hotelu. Im lepiej wypozycjonujemy naszą witrynę, tym większe prawdopodobieństwo, że skorzysta ona właśnie z naszej oferty (a nie oferty konkurencji).

Nasze podstawowe usługi optymalizacji pod kątem wyszukiwarek internetowych obejmują:

Organiczne Wyszukiwanie
Organiczne Wyszukiwanie
Podobno „nieplanowanie to planowanie katastrofy”. Właśnie dlatego proces pozycjonowania rozpoczynamy od szeregu kompleksowych analiz. Na ich podstawie indywidualny opiekun pozycjonowania przygotowuje kilkumiesięczną strategię optymalizacji oraz linkowania witryny, która następnie jest starannie realizowana.
ON-PAGE SEO
ON-PAGE SEO
To wszystkie działania techniczne podejmowane bezpośrednio na stronie internetowej, którą promujemy. W skład działań on-page wchodzą wszystkie zmiany niewidoczne dla przeciętnego internauty (czyli optymalizacja kodu źródłowego witryny), jak i działania mające na celu zmianę wyglądu strony, w tym przede wszystkim optymalizacja jej contentu.
LINK BUILDING
LINK BUILDING
Link Building to promowanie witryny na zewnętrznych serwisach poprzez linkowanie, np. z katalogów stron.

Analityka stron

Dokonujemy analizy strony internetowej, uwzględniająca parametry mające bezpośredni i pośredni wpływ na pozycjonowanie – a więc na pozycje witryny w wynikach wyszukiwania Google, tzw. SERP (Search Engine Results Pages). Audyt sprawdza podstawowe parametry Twojego serwisu internetowego, a także jego potencjał promocji w organicznych wynikach wyszukiwania.
img

Sprawdź jak dobrze zoptymalizowana jest Twoja strona:

Pozwól nam wykreować wizerunek Twojej firmy online i rozwijać ją z pasją.

Nasz zespół profesjonalnych ekspertów SEO jest idealnym partnerem dla Twojego biznesu.

Wiadomość wysłana! Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin.