background
Sem-Pro Media
Usługi

Usługi

Media Społecznościowe

 

Znamy się na Social Mediach. Wiemy, że w dzisiejszych czasach promocja poprzez kanały społecznościowe jest najskuteczniejszym sposobem na dotarcie do szerokiego grona odbiorców i potencjalnych klientów.

Wyznajemy zasady content marketingu i wprowadzamy je na Wasze newsfeedy.

 

Charakterystyczna i dobrze zaprojektowana strona internetowa

 

Nowoczesna strona internetowa musi wyróżniać się na tle konkurencji. Czy możemy to zagwarantować? Oczywiście, że tak. Każdy klient zapewniony ma indywidualny projekt graficzny, wykorzystujący najnowsze technologie i przykuwający uwagę, ciekawy desing. Dzięki temu Twoja strona internetowa będzie charakterystyczna – zapadnie w pamięć klientom i konkurencji.

Projektujemy nowe strony, ale również analizujemy te, które już istnieją. Wykonana przez nas analiza Twojej strony internetowej bada jej potencjał w organicznych wynikach wyszukiwania i pozycję w wynikach wyszukiwania Google. Wiemy, jak poprawić te wyniki, często wystarczą kosmetyczne zmiany, których nie widać na pierwszy rzut okaz. Ważne jest to, że widać efekty i wzrost sprzedaży.

 

Email Marketing

 

Ta forma marketingu wykorzystuje bezpośrednią komunikację z klientem. Dzięki sprawnemu i skutecznemu Email Marketingowi stworzycie stałą relację z klientem, a także poprawicie sprzedaż. Możliwość spersonalizowania wiadomości korzystnie wpływa na jej odbiór, klient chętniej otworzy maila, który zaczyna się jego imieniem – w ten sposób dajemy namacalny dowód, że zależy nam na jednostce.

Skuteczny mailing to często klucz do sukcesu.

 

Kampanie reklamowe

 

Na Twoje życzenie zaplanujemy i poprowadzimy kampanie reklamowe Google Ads i Facebook Ads Twojej firmy.

 

SEO

 

Bądź na pierwszych miejscach w wyszukiwarce Google

 

Nasi Copywriterzy zapewnią teksty, dzięki którym Twoja firma wysoko uplasuje się w rankingach wyszukiwania Google.
Proces pozycjonowania rozpoczynamy od kompleksowej analizy strony internetowej i mediów społecznościowych.
Nasze działania opierają się też na wielu niewidocznych dla przeciętnego użytkownika rzeczach, które w ostateczności poprawią ruch Twoich mediów.

 

Wideo Marketing

 

Obrazy i materiały filmowe o wiele bardziej angażują odbiorców niż teksty. Dlatego pomożemy Ci odpowiednio dobrać treści, określimy budżet i opracujemy strategię pasującą do profilu Twojej działalności.
Dzięki video marketingowi w krótkim czasie możesz przekazać więcej treści do potencjalnego klienta. W czasach, gdy odbiorca słabo skupia swoją uwagę, jest to bardzo ważne.
Pamiętaj, relacje video skuteczniej pozwolą Ci nawiązać relację z klientem i zbudować zaufanie do Twojej firmy. Działamy viralowo, by zwiększyć efekty reklamy.

grafika_uslugi
fb ig
2019 © SEM-PRO MEDIA