Wideo Marketing

img

Wideo Marketing

Przygotowujemy i prowadzimy za Ciebie kampanię Wideo Marketingową. Dobieramy najlepsze rozwiązania i tworzymy angażujące materiały. Profesjonalizm i pasja to coś, co zdecydowanie nas wyróżnia.
  • Osiągamy najlepsze wyniki
  • Nasze materiały reklamowe przykuwają uwagę i zapadają w pamięci na długo
  • Działamy Viralowo
Reklamy Video
Reklamy Video
Obecnie największy zasięg mają materiały Video. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, tworzymy kampanie in-stream, ale także Video Ad na Facebook i do sieci reklamowych.
Skuteczność
Skuteczność
82% z nich oceniło działania jako skuteczne. Konsumpcja treści wideo rośnie lawinowo. Z badań wynika, że 72% ankietowanych zamierza inwestować w wideo.
Reklama w Social Media
Reklama w Social Media
Przeciętny użytkownik w Polsce spędza w Social Mediach 21 minut dziennie. Jest to niewątpliwie najlepsze miejsce na dotarcie z reklamą do klienta. Nasze ściśle dopasowane kampanie prowadzone są z wyjątkową dbałością, dla zmaksymalizowania ROI.
Kampanie In Stream i Pre Roll Ads
Kampanie In Stream i Pre Roll Ads
Chcesz zwiększyć świadomość lub rozpoznawalność marki, a przy tym wygenerować ruch na stronie? Kampania WIDEO MARKETINGOWA jest idealnym nośnikiem.
200+
Godzin materiału
213
Kampanii Social Media
100+
Zadowolonych Klientów

Co zyskujesz, współpracując z Sem-Pro Media?

Jesteśmy agencją Full Service. Kompleksowo podchodzimy do każdego projektu. Nie sprzedajemy reklam, a kreujemy rozwiązania prowadzące do celu.

Dzięki kompleksowym rozwiązaniom osiągamy najwyższe ROI nie zależnie od branży. Przeanalizujemy Twój projekt, cele jakie chcesz osiągnąć, a następnie nakreślimy ścieżkę do sukcesu.

  • Nie boimy się deklaracji. Nasze plany i prognozy poparte są wnikliwą analizą. Najwyższe wyniki i zadowolenie klienta, to nasze priorytety.